برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. First Officer ?????? ??
    First Officer

کارشناس هوانوردی
    September 2007
    تهران
    1,188
    تعداد تشکر : 904

??? ??? تا پايان سال جاري ميلادي 13 فروند سوپرجامبو توليد خواهد شد

مدير عملياتي شركت هواپيما سازي ايرباس در حاشيه ي مراسم تحويل نخستين ايرباس 380 خطوط هوايي ايرفرانس-كي. ال. ام گفت: قرار بود تا پايان سال جاري 13 فروند ايرباس 380 توليد كنيم كه هنوز هم به قول خود پايبنديم، اما ممكن است يك يا دو فروند از اين تعداد، در ژانويه ي 2010 توليد شود.
    به گزارش خبرگزاري فرانسه "فابريس برگير" با بيان اين مطلب افزود: ركود اقتصادي موجب شده است شركت هاي هواپيمايي تقاضاهايي مبني بر به تعويق انداختن سفارشات خود ارائه دهند، به همين دليل احتمال دارد در سال 2009، توليد يك يا دو فروند از مجموع 13 فروند سوپرجامبو اندكي با تاخير انجام شود.
    وي ادامه داد: همه چيز به نقدينگي و البته ظرفيت شركت هاي هواپيمايي بستگي دارد و قطعا در صورت افزايش تقاضا براي سفرهاي هوايي و درخواست شركت هاي هواپيمايي براي دريافت به موقع هواپيماهاي سفارشي خود، قطعا اين هواپيماها به موقع تحويل خواهد شد.
    قوانين عمومي استفاده از انجمنها (حتما مطالعه فرماييد)

خدایا،تو چطور زندگی کردن را به من بیاموز
    چگونه مردن را خودم انتخاب میکنم
    #1 ارسال شده در تاريخ November 4th, 2009 در ساعت 19:41:04

2. The Following 6 Users Say Thank You to First Officer For This Useful Post:

airbus f21 (November 5th, 2009), Eshghe Parvaz (November 5th, 2009), irufo (November 5th, 2009), SKY MAN (November 4th, 2009), nd_blacky (November 5th, 2009), orasess (November 4th, 2009)

3. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? پاسخ : تا پايان سال جاري ميلادي 13 فروند سوپرجامبو توليد خواهد شد

آیا شایعاتی مبنی بر توقف تولید a380 تا سال 2011 راسته؟
    چون اخیرا اخبار تحویل این هواپیمای زیبا و حرفه ای که می شنوم میخوام بدونم فقط همون سفارش ها رو دارن می دن یا اینکه کلا اون اخبار شایعه بوده

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#2 ارسال شده در تاريخ November 4th, 2009 در ساعت 20:11:13

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0