برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. Djmerikhi ?????? ??
    Djmerikhi
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    September 2007
    ایران
    367
    تعداد تشکر : 1,295

new_1 رییس جمهور: خبرهای خوش هوافضا به زودی اعلام میشود

رئيس جمهور گفت: به زودي خبرهاي خوشي در زمينه هوا - فضا و بيوتکنولوژي به مردم عزيز کشورمان خواهم داد.

به گزارش مهر ، دکتر احمدي نژاد يکشنبه شب در ديدار صميمي با ايرانيان مقيم ترکيه تاکيد کرد: آنچه ما را به يکديگر پيوند مي دهد، نام، سرافرازي و عشق به ايران است.

وي افزود: ايرانيان در طول تاريخ نشان دادند که هرگاه خود را پيدا کردند، کارهاي بزرگي انجام داده اند، تاريخ جهان مملو از اقدامات بزرگي است که توسط ايرانيان انجام شده است.

احمدي نژاد در ادامه تاکيد کرد: فرهنگ و تمدن بشر در تمام دنيا مرهون تلاش ها و خدمات فرهنگي ايرانيان است.

وي با اشاره به ديدار خود با يکي از مقام هاي ارشد کشورهاي آسيايي اظهار داشت: هفته گذشته با يکي از سران کشورهاي آسيايي ديدار داشتم، او به من گفت ، بيش از 8 هزار لغت فارسي در زبان ما وجود دارد و من نيز به او گفتم آيا به غير از فارسي هم لغت ديگري در زبان شما وجود دارد؟

رئيس جمهور اظهار داشت: در طول تاريخ اتفاقات متعددي توسط ايرانيان رخ داده که نشات گرفته از خودباوري آنهاست.

احمدي نژاد با اشاره به اينکه سال گذشته در خصوص انرژي هسته اي صحبت هايي را در کشور ترکيه براي ايرانيان مقيم اين کشور مطرح کرده است، گفت: بدخواهان و مستکبران با هم بسيج شده اند تا ملت ايران را از دستيابي به انرژي هسته اي محروم کنند ، ولي چون مردم ما جايگاه خود را يافته اند ، آنها هم در بيان اين مساله که انرژي هسته اي قدرمسلم ايرانيان است ، مسابقه گذاشته اند، همان هايي که به دنبال مقابله با ايران بودند امروز منطق و روش ايراني ها را پذيرفته اند.

وي گفت: ايراني ها در طول تاريخ نشان داده اند که مي توانند دشمنان را به زانو درآورند.

رئيس جمهور ايران اظهار داشت: ما از آنان دعوت کرديم به جاي تقابل، به دنبال همکاري باشند.

احمدي نژاد در ادامه اظهار داشت : سال گذشته در خصوص پرتابگر ماهواره با شما سخن گفتم، آنجا تاکيد کردم به زودي ماهواره ايراني پرتاب خواهد شد، که خوشبختانه اين فن آوري امروز محقق شده است.

رئيس جمهور تاکيد کرد: ما امروز در مسير پيشرفت هستيم و دنيا اين را مي داند.

وي در ادامه بيان کرد: فعاليت هاي دانشمندان ما در حوزه هوا - فضا با پيشرفت هاي خوبي مواجه بوده و شما در آينده اخبار خوشي در خصوص اين موضوع و پيوند تکنولوژي خواهيد شنيد
    #1 ارسال شده در تاريخ November 10th, 2009 در ساعت 04:24:47

2. The Following 2 Users Say Thank You to Djmerikhi For This Useful Post:

SKY MAN (November 10th, 2009), Mohammad Tomcat (November 10th, 2009)

??????? ?????

1. ????: 7
    ????? ?????: May 14th, 2013, 12:57:33
  2. سقوط توپولف 154 رییس جمهور لهستان را به كشتن داد
    ???? بهرام 0098 ?? ????? سوانح غیر نظامی
    ????: 21
    ????? ?????: April 29th, 2010, 16:13:32
  3. ????: 0
    ????? ?????: April 26th, 2010, 00:28:03
  4. ????: 2
    ????? ?????: March 5th, 2010, 04:25:03

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0