برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 8 12345678 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 80
dqw
  1. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2009
    OISS
    97
    تعداد تشکر : 178

??? ??? مرکز آموزش فنون هوایی مرکز شیراز

سلام.
    دوستان شیرازی که علاقه به شرکت در دوره های خلبانی دارند می تونند در کلاس های مرکز آموزش علوم و فنون هوایی شرکت کنند.
    البته امتحان ورودی این دوره گراند اسکول پی پی ال رو یکشنبه همین هفته برگذار کردند.(دعا کنید من قبول بشم آخه شرکت کردمفردا جوابش رو میدن).
    امتحان شامل 100 تا سوال زبان انگلیسی هست که یه خورده واسه من سخت بود(با اینکه آیلتس آکادمیک در حد 4 زدم).هر 100 تا سوال 4 جوابی هست.
    مرکز هم در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز هست.
    مرکز 5 تا هواپیما داره که 4 تا منتظر قطعه هستند و فعلا پرواز نمی کنند و فعلا فقط یه پایپر پرواز می کنه.به همین خاطر مرکز علوم فنون به درد گراند اسکول می خوره و روز اکتحان هم تعهد گرفتند که فقط گراند اسکول برگذار میشه و هیچ تعهدی نسبت به پرواز های ما ندارد.حالا من قطدم این هست که گراند اسکول رو در مرکز آموزش علوم فنون هوایی شیراز بخونم و پرواز ها رو در یه مدرسه خلبانی دیگه مثل معراج انجام بدم.
    البته اگه اون چهار تا هواپیما دیگه درست بشن خیلی خوب میشه.
    مرکز آموزش علوم فنون هوایی 2 تا سسنا 152 و یه سسنا 172 و 2 تا پایپر داره.
    از نظر اعتبار مدرک هم حتما تعریفش رو شنیدید.

خب اگه سوالی بود در خدمتم و واسم دعا کنید آزمون ورودی رو قبول بشم تا اطلاعات بیشتری بتونم به دست بیارم و خدمتتون عرض کنم.راستی این آزمونی که از ما گرفتند کلاس های 1 ماه دیگه شروع میشه و 3 حالت داره جواب این امتحان : 1.اصلا قبول نشید 2.قبول بشید اما نمره حدنصاب رو نیارید و اون موقع باید در کلاس های زبان هم شرکت کنید 3.نمره حد نصاب رو بیارید و نیازی به زبان خوندن هم نداشته باشید.
    خب دیگ فعلا فکر کنم بس باشه.
    بعدا اگه شد عکس هم از مرکز می گیرم و می زارم.
    ببخشید اگه خیلی محاوره ای تایپ کردم(خواستم یکم خودمونی و راحت باشیم).
    خب دیگه همین.سوالی بود بپرسید.
    ?????? ???? CANADAIR : April 7th, 2010 ?? ???? 22:08:04
    #1 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 11:19:00

2. The Following 8 Users Say Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

"Alireza" (September 10th, 2012), ANADOLU (November 17th, 2009), FreeStar (March 15th, 2012), irufo (November 17th, 2009), Morpheus (November 19th, 2009), pilotjoon (November 17th, 2009), skyhawk (November 17th, 2009), داوديان (November 17th, 2009)

3. pilotjoon ?????? ??
    pilotjoon

April 2009
    اسمان
    74
    تعداد تشکر : 101

??? ??? پاسخ : مرکز آموزش علوم و فنون هوایی شیراز

سلام
    من هم حدود 4 ماه قبل از سال عید مدارک رو فرستادم
    و اونها گفتند
    که حد اکثر 1 ماه قبل از برگزاری امتحانات تماس میگیرند ئلی تماسی گرفته نشد
    نظر شما چی هست
    الان من باید چیکار کنم
    #2 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 11:55:53

4. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

November 2009
    OISS
    97

??? ??? ????? ???? ???? pilotjoon ????? ??? ??
    سلام
    من هم حدود 4 ماه قبل از سال عید مدارک رو فرستادم
    و اونها گفتند
    که حد اکثر 1 ماه قبل از برگزاری امتحانات تماس میگیرند ئلی تماسی گرفته نشد
    نظر شما چی هست
    الان من باید چیکار کنم
    سلام.
    یعنی شما 4 ماه قبل از عید نوروز مدارک رو فرستادید؟!برای مرکز آموزش علوم فنون هوایی مدارک رو فرستادید؟! مطمئنید؟!

آخه این چیزی که من می دونم اول ماه رمضان یه دوره شروع شد که یه 20 روز دیگه دوره تموم میشه و یک شنبه هم آزمون ورودی دوره جدید که یک ماه آینده شروع میشه برگزار شد.
    قبلش این 2 دوره هم نمی دونم کی دیگه برگزار شده.

مدارک هم چند روز قبل از امتحان امتحان گرفتند.6 قطعه عکس + فتوکپی شناسنامه + فتوکپی کارت ملی + مدرک دیپلم (البته این مورد رو بعدا هم میشه داد؛ یعنی بعد از اینکه جواب قبول شدندتون در آزمون اومد).
    بعد هم که با حراست هماهنگ می کنند که اجازه ورود به اونجا رو به شما بدند(البته کارت شناسایتون رو هم می گیرند).

در رابطه اینکه چه کار کنید چند راه هست : 1. تماس بگیرید 2.آشنا داشته باشید و برید خود مرکز و بپرسید چی شد

حالا من فردا میرم جواب امتحان رو بگیرم.اگر خواستید می تونم بپرسم براتون.البته قبلش کامل توضیح بدید چه سالی و چه ماهی اقدام کردید و بعد اینکه مدارک چی دادید و به چه کسی دادید.

منتظر هستم.
    #3 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 12:25:20

5. The Following User Says Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

irufo (November 17th, 2009)

6. skyhawk ?????? ??
    skyhawk
    هوانورد عادی - گروهبان دوم
    April 2009
    awz
    45
    تعداد تشکر : 65

دوست عزیز شما هم زمان با گراند میتونی بیای مرکز آموزش فنون اهواز پرواز هات رو انجام بدی.
    الان چند نفر از همشهری های شما اهواز اومدن ؛ به خاطر نبودن هواپیما در مرکز شیراز.
    اهواز 2 تا 172 داره که مشکلی ندارن.
    انشاالله اگه قبول شدی قانونا" باید انتقالی بگیری اهواز یا جای دیگه.
    #4 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 17:47:58

7. The Following 2 Users Say Thank You to skyhawk For This Useful Post:

CANADAIR (November 17th, 2009), irufo (November 17th, 2009)

8. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

علی جان،
    چند تا عکس از مرکز و حوالی اون بگیر بزار رو سایت واسه بچه ها! منم جالبه واسم که ببینم.
    #5 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 18:03:04

9. The Following User Says Thank You to irufo For This Useful Post:

CANADAIR (November 17th, 2009)

10. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

November 2009
    OISS
    97

??? ??? ????? ???? ???? skyhawk ????? ??? ??
    دوست عزیز شما هم زمان با گراند میتونی بیای مرکز آموزش فنون اهواز پرواز هات رو انجام بدی.
    الان چند نفر از همشهری های شما اهواز اومدن ؛ به خاطر نبودن هواپیما در مرکز شیراز.
    اهواز 2 تا 172 داره که مشکلی ندارن.
    انشاالله اگه قبول شدی قانونا" باید انتقالی بگیری اهواز یا جای دیگه.
    سلام.
    آره اون روزی یکی رو دیدم می خواست انقالی بگیره بره اهواز.مدیر مرکز هم می گفت اگر دانشجو ها بخواند می تونن بین بقیه مراکز آموزش علوم فنون هوایی برای پرواز تقسیمشون کنند.
    2 تا هم کمه آخه ! نظر خودم اینه برم تهران مدرسه خلبانی معراج ! آخه هواپیماهاش خیلی بیشتر از این هاست و هم اینکه خوابگاه میده(خوابگاهش شبی 3 هزار تومان هست) ! و هم اینکه کراس کانتری هاش معمولا طرف شمال هست.

بعدش همونطور که گفتم شیراز یه پایپر داره اما یه 50 تا دانشجو سر نوبت با این میپرن به همین خاطر گفتن اگه چندتا از این هواپیماهامون درست بشن شاید بتونیم براتون کاری کنیم.اما اگه بازم 2 تا از اینا رو تعمیر کنن باز من میرم پرواز های رو معراج انجام میدم ! چون میخوام زود ساعت پرواز پر کنم ! پرواز با پایپر شیراز هم ساعتی 110 هزار تومان هست.
    دیگه چی ؟! هیچی دیگه همه چیز رو گفتم آها یادم اومد.دیگه اینکه واسم دعا کنید فردا بهم بگن قبول شدی
    ?????? ???? CANADAIR : November 17th, 2009 ?? ???? 18:08:48 ????: ...
    #6 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 18:04:57

11. The Following 2 Users Say Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

Morpheus (November 19th, 2009), skyhawk (November 17th, 2009)

12. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

November 2009
    OISS
    97

??? ??? ????? ???? ???? irufo ????? ??? ??
    علی جان،
    چند تا عکس از مرکز و حوالی اون بگیر بزار رو سایت واسه بچه ها! منم جالبه واسم که ببینم.
    سلام ایمان جان.
    چشم فردا میرم و اگه شد عکس میگیرم.

دعا کنید قبول شده باشم
    #7 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 18:07:27

13. The Following User Says Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

irufo (November 17th, 2009)

14. skyhawk ?????? ??
    skyhawk
    April 2009
    awz
    45

??? ??? ????? ???? ???? _pilot_ ????? ??? ??
    سلام.
    آره اون روزی یکی رو دیدم می خواست انقالی بگیره بره اهواز.مدیر مرکز هم می گفت اگر دانشجو ها بخواند می تونن بین بقیه مراکز آموزش علوم فنون هوایی برای پرواز تقسیمشون کنند.
    2 تا هم کمه آخه ! نظر خودم اینه برم تهران مدرسه خلبانی معراج ! آخه هواپیماهاش خیلی بیشتر از این هاست و هم اینکه خوابگاه میده(خوابگاهش شبی 3 هزار تومان هست) ! و هم اینکه کراس کانتری هاش معمولا طرف شمال هست.

بعدش همونطور که گفتم شیراز یه پایپر داره اما یه 50 تا دانشجو سر نوبت با این میپرن به همین خاطر گفتن اگه چندتا از این هواپیماهامون درست بشن شاید بتونیم براتون کاری کنیم.اما اگه بازم 2 تا از اینا رو تعمیر کنن باز من میرم پرواز های رو معراج انجام میدم ! چون میخوام زود ساعت پرواز پر کنم ! پرواز با پایپر شیراز هم ساعتی 110 هزار تومان هست.
    دیگه چی ؟! هیچی دیگه همه چیز رو گفتم آها یادم اومد.دیگه اینکه واسم دعا کنید فردا بهم بگن قبول شدی

اهواز هم خوابگاه داره ولی شبی 5 تومن هست
    همون طور که اشاره کردین مرکز آموزش فنون ارزانترین ساعت پروازی رو در سراسر جهان داره ! فقط 110 تومان ! اگه بخوای بری معراج که البته خیلی خوب هست ولی ساعتی فکر کنم 180 پیاده میشی !
    از نظر زمانی هم آموزش فنون فعلا" یه مقدار اوضاعش از قبل بهتر شده و تقریبا" به غیر از 5 شنبه جمعه ها هر روز پرواز هست , اهواز که اینجوریه !
    کراس کانتری هم اهواز اصفهان هست که تقریبا" 3 ساعت و نیم میرن/.
    به نظر من اگر بتونی آموزش فنون بری خیلی خیلی به صرفه و معتبر هست و در صورتی که جزء شاگردان ممتاز باشی استخدام شما تقریبا" حتمی هست.
    انشالله فردا قبول میشی ولی اگر خدای نکرده نشد ! اینو بدون که همه چیز دست خود همون مرکز هست و هرکاری که دلشون بخواد میتونن بکنن ! پس تمام تلاشتو کن که وارد شی.
    #8 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 19:41:17

15. The Following User Says Thank You to skyhawk For This Useful Post:

CANADAIR (November 17th, 2009)

16. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

November 2009
    OISS
    97

??? ??? ????? ???? ???? skyhawk ????? ??? ??
    اهواز هم خوابگاه داره ولی شبی 5 تومن هست
    همون طور که اشاره کردین مرکز آموزش فنون ارزانترین ساعت پروازی رو در سراسر جهان داره ! فقط 110 تومان ! اگه بخوای بری معراج که البته خیلی خوب هست ولی ساعتی فکر کنم 180 پیاده میشی !
    از نظر زمانی هم آموزش فنون فعلا" یه مقدار اوضاعش از قبل بهتر شده و تقریبا" به غیر از 5 شنبه جمعه ها هر روز پرواز هست , اهواز که اینجوریه !
    کراس کانتری هم اهواز اصفهان هست که تقریبا" 3 ساعت و نیم میرن/.
    به نظر من اگر بتونی آموزش فنون بری خیلی خیلی به صرفه و معتبر هست و در صورتی که جزء شاگردان ممتاز باشی استخدام شما تقریبا" حتمی هست.
    انشالله فردا قبول میشی ولی اگر خدای نکرده نشد ! اینو بدون که همه چیز دست خود همون مرکز هست و هرکاری که دلشون بخواد میتونن بکنن ! پس تمام تلاشتو کن که وارد شی.
    معراج ساعت پروازیش بین 145 تا 165 هزار تومان برای تکنام و سسنا 172 هست.

سعیم رو می کنم حتما برم علوم فنون.اهواز چندتا دانشجو داره؟!
    ?????? ???? CANADAIR : November 17th, 2009 ?? ???? 20:50:23
    #9 ارسال شده در تاريخ November 17th, 2009 در ساعت 20:42:39

17. skyhawk ?????? ??
    skyhawk
    April 2009
    awz
    45

??? ??? ????? ???? ???? _pilot_ ????? ??? ??
    معراج ساعت پروازیش بین 145 تا 165 هزار تومان برای تکنام و سسنا 172 هست.

سعیم رو می کنم حتما برم علوم فنون.اهواز چندتا دانشجو داره؟!
    شما از این قیمت ها مطمئنی ؟
    بعد هم شما توی هر آموزشگاهی تو ایران بری عمرا" نمیگذارن تا cpl از 1 کیلومتری 172 هاشون رد بشی. در حالی که 172 امن ترین و بهترین هواپیما برای آموزش هست ... اهواز 2 تا داره ما 30 سال پیش هستن مال زمانی که اسم آموزش فنون باشگاه پرواز سلطنتی بود ولی تا امروز 1 حادثه هم ندادن.
    فقط 1 بار چند سال پیش مجبور میشن فرود اضطراری کنن تو یه زمین کشاورزی که واسه هیچ کس اتفاقی نیوفتاد.

تعداد دانشجو ها هم مطمئن نیستم ولی خیلی کم هست ... و جدیدا" مشکلی برای پرواز ندارن.
    #10 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2009 در ساعت 00:38:05

18. The Following User Says Thank You to skyhawk For This Useful Post:

CANADAIR (November 21st, 2009)

???? 1 ?? 8 12345678 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0