برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 8 ?? 8
dqw
  1. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

??? ??? آموزشگاه های خلبانی در شمال کشور

می خواستم بدونم تو استان مازندران و گیلان هم آموزشگاه خلبانی هست اصلا یا نه؟
    آخه از شما چه پنهون وقتی کارشناسی محمودآباد قبول شدم همه چیم ریخته به هم
    دیگه برنامه هام هم بهم ریخته
    می خواستم برم آرتا که این ماجرا پیش اومد! البته قبلش یه هفت خان رستم سر پدر بزرگوار داشتم تا راضی شد!
    حالا می خوام بدونم اون ورا آموزشگاه درست حسابی خلبانی هست یا نه؟
    چون چند وقت پیش جایی شنیده بودم که تو خود فرودگاه دشت ناز ساری دوره های خلبانی برگزار می کنن
    ممنون می شم

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#1 ارسال شده در تاريخ November 26th, 2009 در ساعت 17:23:28

2. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

??? ??? پاسخ : آموزشگاه های خلبانی در شمال کشور

من اینو تو جستجو های اینترنتیم پیدا کردم،تماس بگیر شاید ایشون بتونن کمکتون کنند.اگر جایی رو معرفی کردند حتما اسم محل رو در اینجا برای بقیه دوستان قرار بدید که دیگران دچار مشکل شما نشوند.

آموزش ورزشهای هوایی

رای اولین بار در استان گیلان
    آموزش دوره های:
    -خلبانی فوق سبک
    -پاراگلایدر
    -پاراموتور
    -سقوط آزاد با چتر تخت (پرش از هلی کوپتر)
    * با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری - انجمن ورزشهای هوایی سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران و هیئت ورزشهای هوایی تربیت بدنی استان تهران.(برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید)
    9147 816 0911
    9148 816 0911

مهدی نوائی

---------------
    #2 ارسال شده در تاريخ November 26th, 2009 در ساعت 21:45:53

3. The Following User Says Thank You to irufo For This Useful Post:

orasess (November 26th, 2009)

4. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856

??? ??? ????? ???? ???? irufo ????? ??? ??
    من اینو تو جستجو های اینترنتیم پیدا کردم،تماس بگیر شاید ایشون بتونن کمکتون کنند.اگر جایی رو معرفی کردند حتما اسم محل رو در اینجا برای بقیه دوستان قرار بدید که دیگران دچار مشکل شما نشوند.

آموزش ورزشهای هوایی

رای اولین بار در استان گیلان
    آموزش دوره های:
    -خلبانی فوق سبک
    -پاراگلایدر
    -پاراموتور
    -سقوط آزاد با چتر تخت (پرش از هلی کوپتر)
    * با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری - انجمن ورزشهای هوایی سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران و هیئت ورزشهای هوایی تربیت بدنی استان تهران.(برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید)
    9147 816 0911
    9148 816 0911

مهدی نوائی

---------------
    به روی چشمم
    شنبه صبح اول وقت زنگ می زنم
    مرسی

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

#3 ارسال شده در تاريخ November 26th, 2009 در ساعت 22:02:34

5. HOMA747 ?????? ??
    HOMA747
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2009
    تهران
    5
    تعداد تشکر : 7

سلام دوست عزیز قبلا هم در قسمتهای دیگر به همه دوستان اخطار داده بودم بد نیست شما هم توجه کنید که در دشت ناز ساری چهار سال است که آموزشگاهی (بال گستر)تاسیس شده که در حال حاضرaoc آن بدلیل استاندارد نبودن و تخلفات متعدد ازسوی هواپیمایی کشور باطل گردیده است و جالب اینکه از زمان تاسیس این مدرسه تا به امروز حتی یک دوره گراند اسکول ویاحتی یک دانشجو ی پی پی ال هم پروازهاش تکمیل یا فارغ التحصیل نشده. ولی تا دلتون بخواد از دانشجوهای فلک زده پول گرفتن و حالا هم وضعشون به جایی رسیده که طلبکارها با حکم دادگاه میرن و اموال مدرسه رو توقیف میکنند.بهتر برای اطمینان بیشتر از دانشجوهایی که چندین سال پیش با هزار آرزو راهی ساری شدن و با کلی تلف کردن عمرو پول خودشان مجبور شدن از صفر برن و در آرتا یا هما ادامه بدن پرس و جو کنید ویا از آموزش فنون کشوری استعلام کنید . از ما گفتن دیگر خود دانید
    #4 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2009 در ساعت 11:48:26

6. The Following User Says Thank You to HOMA747 For This Useful Post:

orasess (November 28th, 2009)

7. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856

??? ??? ????? ???? ???? HOMA747 ????? ??? ??
    سلام دوست عزیز قبلا هم در قسمتهای دیگر به همه دوستان اخطار داده بودم بد نیست شما هم توجه کنید که در دشت ناز ساری چهار سال است که آموزشگاهی (بال گستر)تاسیس شده که در حال حاضرaoc آن بدلیل استاندارد نبودن و تخلفات متعدد ازسوی هواپیمایی کشور باطل گردیده است و جالب اینکه از زمان تاسیس این مدرسه تا به امروز حتی یک دوره گراند اسکول ویاحتی یک دانشجو ی پی پی ال هم پروازهاش تکمیل یا فارغ التحصیل نشده. ولی تا دلتون بخواد از دانشجوهای فلک زده پول گرفتن و حالا هم وضعشون به جایی رسیده که طلبکارها با حکم دادگاه میرن و اموال مدرسه رو توقیف میکنند.بهتر برای اطمینان بیشتر از دانشجوهایی که چندین سال پیش با هزار آرزو راهی ساری شدن و با کلی تلف کردن عمرو پول خودشان مجبور شدن از صفر برن و در آرتا یا هما ادامه بدن پرس و جو کنید ویا از آموزش فنون کشوری استعلام کنید . از ما گفتن دیگر خود دانید
    بسیار ممنون از هشدارتون
    اما من که تو سایت جستجو کردم چیزی پیدا نکردم که سوال کردم
    به هر صورت ممنون
    دیگه پس باید برنامه هام رو تنظیم کنم که هم به دانشگاهم برسم هم به خلبانیم

#5 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2009 در ساعت 13:36:11

8. داوديان ?????? ??
    داوديان

مدیرتالار خلبانی و مهمانداری
    August 2009
    کرج
    572
    تعداد تشکر : 2,070

فرودگاه ساري رو هم سر بزن . بال گستران .
    #6 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2009 در ساعت 16:27:12

9. CANADAIR ?????? ??
    CANADAIR

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    November 2009
    OISS
    97
    تعداد تشکر : 178

??? ??? ????? ???? ???? داوديان ????? ??? ??
    فرودگاه ساري رو هم سر بزن . بال گستران .
    #7 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2009 در ساعت 16:48:42

10. The Following 2 Users Say Thank You to CANADAIR For This Useful Post:

irufo (November 28th, 2009), orasess (November 28th, 2009)

11. skhp ?????? ??
    skhp
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    July 2014
    tehran
    13
    تعداد تشکر : 4
    تعداد تشکر :Thanked 3 Times in 1 Post

??? ??? پاسخ: پاسخ : آموزشگاه های خلبانی در شمال کشور

جدا ؟ یعنی الان ما بال گستر ثبت نام نکنیم ؟
    خلبانی سخت ترین شغل دنیا بعد از شغل مادریست
    #8 ارسال شده در تاريخ July 18th, 2014 در ساعت 17:00:34

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0