خانلری: تاخير پروازها 70 درصد كاهش يافته است
.نشست مديران عامل شركت‌هاي هواپيمايي به رياست كاپيتان خانلري صبح روز دوشنبه تشكيل شد.

به گزارش ايسنا، كاپيتان خانلري ـ رييس سازمان هواپيمايي ـ در اين نشست ضمن بيان لزوم شفاف سازي مسائل و مشكلات صنعت و اطلاع رساني بيشتر براي تقويت باور درست در خصوص صنعت حمل و نقل هوايي گفت: انتظارات مردم مساله‌اي است كه بايد علي رغم محدوديت‌هاي موجود لحظه‌اي از آن غافل نباشيم.

وي همچنين ضمن ابراز خرسندي از همت و درايتي كه ايرلاين‌ها جهت كاهش تجهيزات بخرج دادند، تصريح كرد: علي رغم اينكه نرم تاخيرات در كشور نرم بالايي نيست اما هرگز نبايد روند كاهش تاخيرات و توجه به سرويس دهي به مسافران كم رنگ شود.

وي گفت: اگرچه در ايام ماه مبارك رمضان ميزان پروازها كاهش يافته و اين موضوع در كاهش تاخيرات بي‌تاثير نبوده اما فعاليت و دقت نظر ايرلاين‌ها در كاهش 70 درصدي تاخيرات قابل انكار نيست.

رييس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اينكه سازمان هواپيمايي به هيچ عنوان مايل نيست جايگاه نظارتي خود را در مجازات ايرلاين‌ها و يا خدمات مسافرتي اثبات كند، اظهار كرد: چنانچه تمامي مجموعه‌ها از مديران عامل تا رده‌هاي مياني و بخش‌هاي كارشناسي با ملاك ارزشي به انتظارات مردم و وظيفه شناسي و تعهد خود فعال باشند يقينا نسبت به مشكلات و رسيدن به راه‌حل‌هاي منطقي و اصولي موفق و بحث برخورد با مجموعه‌ها مطرح نخواهد بود.
www.isna.ir
www.takeoff.ir