برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Tbm6262 ?????? ??
  Tbm6262
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  January 2010
  اایران
  142
  تعداد تشکر : 210
  Thanked 548 Times in 132 Posts

  ??? ??? دستگيري سه نفر از مسافران يکي از پروازهاي يک شرکت اماراتي در فرودگاه لندن

  دستگيري سه نفر از مسافران يکي از پروازهاي يک شرکت اماراتي در فرودگاه لندن


  پليس انگليس ديروز جمعه در پي دريافت گزارش هايي امنيتي سه تن از مسافران يکي از پروازهاي هواپيمايي امارات را در مقصد لندن به دبي در فرودگاه هيثرو لندن بازداشت کرد.
  به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن پليس لندن در بيانيه‌اي اعلام کرد" اين سه نفر عصر جمعه دستگير شدند و در حال حاضر در بازداشت بسر مي برند."
  به گفته يکي از مسافران اين پرواز نيروهاي ويژه پليس با ورد به هواپيما دو نفر را که دو رديف جلوتر از وي نشسته بودند دستگير کردند. وي گفت فرد ديگري را نيز که نيروهاي پليس دستبند زده با خود مي بردند، ديده است.سخنگوي شرکت عملياتي در فرودگاه هيثرو لندن تاييد کرد حادثه اي امينتي در اين فرودگاه رخ داده است اما گفت تاثير اين حادثه تنها بر پروازي بوده که مقصد ان دبي بوده است . اين سخنگو گفت اين هواپيما متعلق به کشور امارت عربي متحده بود.
  به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن دستگيري اين سه نفر در پي تشديد هشدارهاي امنيتي در فرودگاههاي سراسر جهان پس از تلاش ناموفق يک جوان نيجريه اي براي انفجار يکي از پروازهاي يک شرکت هواپيمايي امريکايي به مقصد ديترويت امريکا در روز کريسمس صورت گرفت.
  پرواز....پرواز.....پرواز....؟؟؟
  #1 ارسال شده در تاريخ January 9th, 2010 در ساعت 07:59:12

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Tbm6262 For This Useful Post:

  omidair (August 12th, 2010), orasess (January 9th, 2010)

 3. Tbm6262 ?????? ??
  Tbm6262
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  January 2010
  اایران
  142
  تعداد تشکر : 210
  Thanked 548 Times in 132 Posts

  ??? ??? ديلي ميرور:نگراني شديد مسافران هواپيماي انگليسي از هشدار امنيتي

  ديلي ميرور:نگراني شديد مسافران هواپيماي انگليسي از هشدار امنيتي


  اعلام هشدار امنيتي در هواپيمايي که از فرودگاه هيترو لندن، عازم دبي بود، باعث نگراني سرنشينان اين هواپيما شد.
  پايگاه اينترنتي روزنامه ديلي ميرور چاپ انگليس، در شماره روز شنبه خود به نقل از يکي از مسافران اين هواپيما نوشت : در حالي که هنوز هواپيماي شرکت امارات ايرلاينز در فرودگاه هيترو قرار داشت، ناگهان چندين نفر از نيروهاي مسلح پليس انگليس وارد هواپيما شدند و يکي از مسافران را با دستبند از هواپيما بيرون بردند.
  در پي آن، سگ هاي آموزش ديده براي يافتن مواد منفجره به هواپيما آورده شدند. سخنگوي پليس لندن گفت، با وجود اين هشدار امنيتي، فرودگاه هيترو کماکان باز است و پروازها به صورت عادي انجام مي شود. يکي از مسافران گفت، به نظر من شخص دستگير شده، مردي سفيد پوست بود.
  اين نشريه افزود، در پي تلاش براي منفجر کردن هواپيماي امريکايي در روز کريسمس، تدابير امنيتي در فرودگاه ها و هواپيماهاي امريکا و انگليس به شدت افزايش يافته است.
  در برخي از پروازها، طي يک ساعت آخر پرواز، به مسافران اجازه بلند شدن از صندلي و حتي استفاده از دستشويي هواپيما داده نمي شود. در همين زمان، تمامي مسافران بايد سرجاي خود بنشينند و حتي حق استفاده از پتو و بالش که معمولاً در هواپيماها ميان سرنشينان توزيع مي شود، ندارند.
  پرواز....پرواز.....پرواز....؟؟؟
  #2 ارسال شده در تاريخ January 9th, 2010 در ساعت 19:21:12

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0