برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Tbm6262 ?????? ??
  Tbm6262
  هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
  January 2010
  اایران
  142
  تعداد تشکر : 210
  Thanked 548 Times in 132 Posts

  ??? ??? رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان: عمليات اجرايي فرودگاه سقز به کندي پيش مي‌رود

  رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان:
  عمليات اجرايي فرودگاه سقز به کندي پيش مي‌رود


  رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان گفت: توسعه فرودگاه سنندج و همچنين راه‌اندازي فرودگاه سقز مي‌تواند گردشگري استان را با تحول چشمگيري مواجه کند.


  هوشنگ جواهري در گفت وگو با خبرنگار ايسنا، بيان كرد: جذب تورهاي گردشگري به استان کردستان از ساير استان‌هاي کشور و همچنين کشور عراق مي‌تواند درآمد کلاني را کسب کند.


  وي مرزي بودن کردستان را با کشور عراق يک فرصت مناسب براي استان برشمرد و افزود: امروزه مردم کردستان عراق براي مسافرت به کشورهاي ديگر از فرودگاه‌هاي کشورهايي مانند ترکيه استفاده مي‌کنند در حالي که اگر امکانات فرودگاهي در استان کردستان مهيا شود مي‌توان آنها را جذب کرد.


  جواهري ادامه داد: مردم کردستان عراق با توجه به اينکه نزديکي‌هاي بيشتري با مردم کشور ايران دارند بدون شک تمايل بيشتري براي استفاده از امکانات و ظرفيت‌هاي ايران خواهند داشت، و اين استان مي‌تواند محلي براي ترانزيت مسافران خارجي باشد.


  رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري استان کردستان عنوان کرد: خوشبختانه در سفرهاي هيأت دولت به اين استان، فرودگاه سنندج به عنوان فرودگاه بين‌المللي مصوب شد که بايد از اين ظرفيت‌ها براي توسعه مسافرت‌هاي هوايي در استان بهره‌برداري شود.


  وي اذعان کرد: در حال حاضر دفاتر خدمات مسافرتي استان اقدام به برپايي تورهاي مسافرتي در کشور عراق مي‌کنند، اما اين ارتباطات ضابطه‌مند نيست و در صورت حمايت‌هاي قانوني از اين دفاتر، آمار تبادل گردشگر بين دو استان کردستان ايران و عراق به شدت افزايش مي يابد.


  رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان با اشاره به کند بودن عمليات اجرايي ساخت فرودگاه سقز، اظهار كرد: متاسفانه عمليات اجرايي اين فرودگاه که از چند سال پيش آغاز شده است به کندي پيش مي‌رود و متوليان امر بايد در راستاي تسريع در ساخت آن اقدامات لازم را صورت دهند.


  جواهري گفت: راه‌اندازي فرودگاه سقز مي‌تواند آمار گردشگران استان را به شدت افزايش دهد؛ زيرا اين فرودگاه علاوه بر اينکه به کردستان عراق نزديک تر است در مسير شهر تجاري بانه نيز قرار دارد.


  رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان، شهرستان بانه را قطب گردشگر تجاري در استان کردستان عنوان کرد و افزود: شهرستان مرزي بانه در سال‌هاي اخير با سيل عظيم گردشگران مواجه بوده است.


  وي عنوان کرد: استان کردستان داراي ظرفيت‌هاي گردشگري بسيار زيادي است که بايد از تمامي اين ظرفيت‌ها با بهره‌گيري از نظرات کارشناسان و اجراي راهکارهاي عملي استفاده شود.
  پرواز....پرواز.....پرواز....؟؟؟
  #1 ارسال شده در تاريخ January 10th, 2010 در ساعت 20:55:22

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Tbm6262 For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (January 12th, 2010), SKY MAN (January 10th, 2010), W mahan 5 (January 12th, 2010)

 3. W mahan 5 ?????? ??
  W mahan 5
  هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
  January 2009
  تهران
  647
  تعداد تشکر : 4,369
  Thanked 1,668 Times in 384 Posts

  ??? ??? پاسخ : رييس انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کردستان: عمليات اجرايي فرودگاه سقز به کندي پيش مي‌رود

  اخه یعنی چی که برای هرشهری یه فرودگاه میزنند...فکر کنم تا چند سال دیگه برای روستاها هم یه فرودگاه دو بانده بسازند....(خنده)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o></o>
  با ولایت زنده ایم،تا زنده ایم رزمنده ایم....


  #2 ارسال شده در تاريخ January 12th, 2010 در ساعت 09:55:50

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: June 1st, 2011, 17:34:20
 2. ????: 1
  ????? ?????: August 6th, 2010, 14:12:59
 3. ????: 0
  ????? ?????: March 8th, 2010, 20:57:37
 4. ????: 0
  ????? ?????: February 8th, 2010, 10:25:39
 5. ????: 0
  ????? ?????: January 4th, 2010, 10:19:59

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0