برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. Mohammad6644 ?????? ??
    Mohammad6644
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    September 2009
    زنجان Zanjan
    5
    تعداد تشکر : 3

??? ??? معرفی سایتهای پروازی زنجان (پاراگلایدر)

با سلام خدمت مدیریت سایت و تمامی علاقه مندان هوانوردی. باید به اطلاع کلیه عزیزان برسانم. رشته های ورزش هوانوردی در زنجان از سابقه حدودا 10 ساله برخوردار است. من خودم از امسال به جمع هوانوردان استان پیوستم و قبلا اطلاعی از وجود چنین هیئتی و چنین رشته ورزشی در استان نداشتم. از بهار امسال با دست اندرکاران این ورزش آشنا شدم و خودم فعالیتم را از مرداد ماه آغاز کردم. تا کنون حدود 40 پرواز کوتاه داشته ام(با پاراگلایدر). به جرات میتوانم بگویم فعلا تنها همین رشته از ورزشهای هوانوردی در استان و زیر نظر هیئت هوانوردی استان فعال است.14 و 15 آبانماه سایتهای پروازی طارم در فاصله حدود 60 کیلومتری زنجان و در بخش طارم علیا با حضور حدود 50 تن از خلبانان پاراگلایدر کشور از استانهای مختلف مثل تهران، آذربایجان شرقی و غربی، گلستان، همدان و کرمانشاه معرفی شد. این سایت دارای سه ایستگاه پروازی است که از ارتفاع مناسبی برخوردارند و مناسب پرواز خلبانان با سطوح مختلف مهارتی می باشند. ایستگاه شماره 1 با ارتفاع مطلق 1950 متر از سطح دریا و ارتفاع 1300 متر از محل Land بلندترین ایستگاه منطقه است و ایستگاههای شماره 2 و 3 بترتیب 800 و 550 متر از محل Land ارتفاع دارند. در فصل زمستان این منطقه بدلیل برخورداری از آب و هوای مرطوب و شمالی امکان پرواز را فراهم میآورد و در فصول گرمتر از شرایط ترمال دشت و دیواره ها می توان بهر جست و لذت برد. همچنین زنجان دارای سایت پروازی دیگری در شمال شهر و در مجموعه تفریحی گاوازنگ است که با سه ایستگاه پروازی در جهات و نقاط مختلف این مجموعه امکان پرواز در جهات و متناسب با شرایط و اوضاع خلبان و وضع هوا را فراهم میکند که در حال بهبود و تکمیل می باشد.
    خوشحال می شویم شاهد حضور و پرواز خلبانان دیگر استانها در این سایتها باشیم.
    خلفی
    #1 ارسال شده در تاريخ January 24th, 2010 در ساعت 16:13:13

2. The Following 4 Users Say Thank You to Mohammad6644 For This Useful Post:

Eshghe Parvaz (January 24th, 2010), Mahan (January 25th, 2010), modela (January 25th, 2010), SKY MAN (January 24th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0