برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  new_1 تغيير نام سازمان هواپيمايي کشوری به سازمان هوانوردي کشوری

  خبرگزاري فارس: معاون وزير راه و ترابري گفت: پيشنهاد تغيير نام سازمان هواپيمايي كشوري در پيش‌نويس لايحه ايمني هوانوردي و اصلاح قانون هواپيمايي از سازمان هواپيمايي كشوري به "سازمان هوانوردي كشوري " گنجانده شده است و در صورت تصويب اجرايي خواهد شد.‌

  ‌كاپيتان رضا نخجواني در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا»، ضمن اعلام اين خبر، اظهار داشت: از آنجا كه قانون هواپيمايي كشوري مصوب سال 1328 است و بيش از 60 سال از قدمت آن مي‌گذرد و با توجه به رشد سريع و روزافزون فناوري هوانوردي، اين قانون فعلي پاسخگوي نياز فعلي حمل و نقل هوايي كشور نيست.
  معاون وزير راه و ترابري خاطرنشان كرد: پيش‌نويس اين لايحه در 19 ماده و 9 تبصره تهيه و تنظيم شده كه براي تائيد نهايي به وزارت راه و ترابري ارسال خواهد شد.
  رييس سازمان هواپيمايي كشوري تأكيد كرد: در صورت تصويب اين لايحه سازمان هواپيمايي كشوري مي‌تواند گام‌هاي مؤثرتري در زمينه تأمين، حفظ و ارتقاء سطح ايمني فعاليت‌هاي هوانوردي كشور بردارد.
  كاپيتان نخجواني تصريح كرد: اين امر موجب ايفاي بهينه تعهدات قانوني ايران در سطح بين‌المللي و نهايتأ ارائه خدمات مناسب به موقع، ايمن و مقرون و به صرفه در حمل و نقل هوايي به مردم خواهد شد؛ كه در واقع اين امر تمايلات قلبي وزير راه و ترابري است كه براي اجرايي كردن اين مهم تأكيد فراواني داشته است.

  * الهيان: لزوم حمايت وزير راه و ترابري از رييس سازمان هواپيمايي

  به گزارش فارس عضو هيئت رئيسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس نيز ديروز درحاشيه جلسه علني مجلس در جمع خبرنگاران با بررسي تاريخچه و سوابق سازمان هوايي كشوري، گفته بود: اين سازمان همواره دست به‌ گريبان چالش‌هاي جدي پيش روي خود بوده كه بخش مهمي از مشكلات و چالش‌هاي مذكور، به جايگاه اين سازمان كاملا تخصصي و استراتژيك برمي‌گردد.
  زهره الهيان جايگاه حساس سازمان هواپيمايي كشور را به لحاظ وجه بين‌المللي ايران مورد اشاره قرار داد و گفت: عدم تعهد مديران سابق سازمان هواپيمايي كشور به رعايت استانداردها و تخلفات جدي مديران قبلي و باندبازي ها و سوءاستفاده از جايگاه‌هاي مديريتي براي تبادلات غير قانوني برخي شركت‌هاي هواپيمايي كه به برخي از شخصيت‌ها و جريانات سياسي وصل هستند، جايگاه سازمان هواپيمايي كشوري را تنزل داده و اقتدار اين سازمان را به عنوان سازمان ناظر به شركت‌هاي هواپيمايي بسيار ضعيف كرده است.
  ‌الهيان با اشاره به توانمندي‌هاي رييس سازمان هواپيمايي كشوري، گفته بود: تعجب آور است كه وزير راه و ترابري زمزمه‌هاي مخالفت با حضور اين مدير متخصص و متعهد را سر داد‌.
  به عقيده الهيان عدم حمايت وزير راه و ترابري از رييس سازمان هواپيمايي كشوري در جلسه كميسيون امنيت ملي براي بررسي سانحه هوايي اخير توپولف تابان‌اير مشخص شد به طوري كه گزارش كميته بررسي سوانح سازمان هواپيمايي صراحتأ تخلف شركت هواپيمايي تابان را آشكار كرده بود اما بهبهاني به جاي حمايت از سازمان هواپيمايي كشوري، كاملا يك جانبه و آشكار از شركت تابان حمايت كرد و سازمان هواپيمايي را بيشتر تضعيف نمود.‌
  به گزارش فارس زمزمه‌هاي تغيير مديريت در سازمان هواپيمايي كشوري به دنبال بروز سانحه توپولف تابان‌اير در فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد و پس آن برخورد‌هاي فيزيكي نخجواني، رييس سازمان هواپيمايي كشوري و مدير عامل شركت هواپيمايي تابان در مجلس شوراي اسلامي، شنيده شد.
  برخي نمايندگان مجلس معتقدند بروز برخي اتفاقات در سازمان هواپيمايي كشوري و به دنبال آن در‌ج نام جعلي و غيرواقعي خليج عربي به جاي "خليج فارس " در مانيتور‌هاي بوئينگ كيش‌اير، موجبات ايجاد جرقه تغيير رياست در سازمان هواپيمايي كشوري را در ذهن بهبهاني ايجاد كرد.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8812161760
  #1 ارسال شده در تاريخ March 8th, 2010 در ساعت 20:57:37

 2. The Following 3 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (March 9th, 2010), Mohammad Tomcat (March 8th, 2010), orasess (March 8th, 2010)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: June 1st, 2011, 17:34:20
 2. ????: 1
  ????? ?????: August 6th, 2010, 14:12:59
 3. ????: 0
  ????? ?????: February 8th, 2010, 10:25:39
 4. ????: 1
  ????? ?????: January 12th, 2010, 09:55:50
 5. ????: 0
  ????? ?????: January 4th, 2010, 10:19:59

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0