برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. avionics.ir ?????? ??
    avionics.ir
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    tehran
    4
    تعداد تشکر : 0

new_news سایت avionics.ir

سلام به همه دوستان
    بنده مهدی هستم دانشجو اویونیک
    بنده برای مدت کوتاهی توی یک کشور خارجی بودم و یکی از دلایلی که متوجه شدم تو صنعت هوانوردی خیلی پیشرفت داشتند کار کردن به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در همون رشته.
    سایت اویونیک www.avionics.ir برای تخصصی کردن رشته اویونیک در سطح ایران و اطلاع رسانی برای علاقه مندان به این رشته و کسانی که علاقه دارند به این رشته وارد بشوند.
    نه تنها تو این رشته بلکه تو اکثر رشته های هواپیمانی اطلاعات زیادی نیست ، aerocenter.ir که واقعا چیزی کم نداره اما ماباید به صورت تخصصی رو این قضیه مانور بدیم.
    اینشالله به امید خدا و به کمک شما دوستان بتونیم اولین سایت تخصصی اویونیک رو تو ایران بنا کنیم.
    بنده هم نمی خوام تبلیغی کنم اما می تونیم با کمک دوستان رشته اویونیک رو معرفی کنیم تا با اطلاعات کامل وارد این رشته بشوند و مثل من بعد از اینکه وارد رشته اویونیک شدند تازه بفهمند که اویونیک برای چیست؟؟؟
    اهداف این تارنما هم به این شرح است:
    1.معرفی رشته
    2.دانشگاههای این رشته
    3.موسستات آزاد تدریس این رشته
    4.تاریخ آزمونهای این رشته
    5.بازار کار در جهان
    6.اهمیت این رشته
    7.و موارد دیگر

دوستانی هم که اطلاعات در مورد این رشته و یا اینکه دانشجو این رشته هستند می توانند با عضویت در این سایت اولین کسایی باشند که تو این کار بزرگ و شریک باشند.
    ایمیل بنده : mohandes.m1@gmail.com

www.avionics.ir

به امید سربلندی کشورمان در عرصه ی هواپیمایی

?????? ???? avionics.ir : April 29th, 2010 ?? ???? 19:25:35
    #1 ارسال شده در تاريخ April 12th, 2010 در ساعت 14:27:43

2. The Following 15 Users Say Thank You to avionics.ir For This Useful Post:

Ali Pilot (April 12th, 2010), Azi (May 16th, 2010), Eshghe Parvaz (April 13th, 2010), Hesam7e7 (April 14th, 2010), irufo (April 12th, 2010), m.boostani (April 13th, 2010), Mahan (April 12th, 2010), SKY MAN (April 13th, 2010), Morpheus (April 13th, 2010), Nima Amini (May 2nd, 2010), Real Flight (April 12th, 2010), shahriargalaxy (August 11th, 2010), titaniva (April 14th, 2010), tomcata14 (April 13th, 2010), داوديان (April 12th, 2010)

3. Morpheus ?????? ??
    Morpheus
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    October 2009
    تهران
    284
    تعداد تشکر : 626

??? ??? پاسخ : سایت avionics.ir

??? ??? ????? ???? ???? avionics.ir ????? ??? ??
    سلام به همه دوستان
    بنده مهدی هستم دانشجو اویونیک
    بنده برای مدت کوتاهی توی یک کشور خارجی بودم و یکی از دلایلی که متوجه شدم تو صنعت هوانوردی خیلی پیشرفت داشتند کار کردن به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در همون رشته.
    سایت اویونیک www.avionics.ir برای تخصصی کردن رشته اویونیک در سطح ایران و اطلاع رسانی برای علاقه مندان به این رشته و کسانی که علاقه دارند به این رشته وارد بشوند.
    نه تنها تو این رشته بلکه تو اکثر رشته های هواپیمانی اطلاعات زیادی نیست ، aerocenter.ir که واقعا چیزی کم نداره اما ماباید به صورت تخصصی رو این قضیه مانور بدیم.
    اینشالله به امید خدا و به کمک شما دوستان بتونیم اولین سایت تخصصی اویونیک رو تو ایران بنا کنیم.
    بنده هم نمی خوام تبلیغی کنم اما می تونیم با کمک دوستان رشته اویونیک رو معرفی کنیم تا با اطلاعات کامل وارد این رشته بشوند و مثل من بعد از اینکه وارد رشته اویونیک شدند تازه بفهمند که اویونیک برای چیست؟؟؟
    اهداف این تارنما هم به این شرح است:
    1.معرفی رشته
    2.دانشگاههای این رشته
    3.موسستات آزاد تدریس این رشته
    4.تاریخ آزمونهای این رشته
    5.بازار کار در جهان
    6.اهمیت این رشته
    7.و موارد دیگر

دوستانی هم که اطلاعات در مورد این رشته و یا اینکه دانشجو این رشته هستند می توانند با عضویت در این سایت اولین کسایی باشند که تو این کار بزرگ و شریک باشند.
    ایمیل بنده : mohandes.m1@gmail.com

www.avionics.ir
    به امید سربلندی کشورمان در عرصه ی هواپیمایی

ضمن تشکر به خواطر زحماتتچ
    دو نکته رو برا موفقیت تو سایتت در نظر بگیر اولی و مهمترین اینه که Copy ، Paste رو فراموش کن و خودتون مقاله ترجمه کنید بزارین تو سایت
    الآن اگه قت کرده باشین یه مطلی تو اینترنت به فارسی سرچ می کنی تا 4،5 صفحه google هر سایتی رو که می زنی مطلبشون رو از هم دزدین گذاشتن رو سایتشون
    و نکته ی 2 ، پویایی یعنی یه مطلب نزارید بعد برید یه ماه دیگه یه مطلب دیگه بزارید برنامه ریز ی کنید مثلا هفته ای 2 تا مطبی بزارید رو سایت
    والسلام
    آخرش خلبان ميشم

When you love someone, all your saved-up wishes start coming out
    Elizabeth Bowen
    #2 ارسال شده در تاريخ April 13th, 2010 در ساعت 01:15:07

4. The Following 3 Users Say Thank You to Morpheus For This Useful Post:

Hesam7e7 (April 14th, 2010), m.boostani (April 13th, 2010), SKY MAN (April 13th, 2010)

5. avionics.ir ?????? ??
    avionics.ir
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    tehran
    4

??? ??? پاسخ : سایت avionics.ir

سلام دوستان
    حرف دوستمون cpt reza کاملا صحیح و درست هستش
    من تو سایت یک پستی زدم بابت معرفی اویونیک به زبان ساده اینرو هم بگم که عنوانها همیشه ثابت هستش که از وی کی برداشتم اگر منظورتون این بود ببخشید و ایشالا سعی می کنم مقالات بعدی و خودم ترجمه کنم
    بنده شروع به ترجمه مقالات کردم که به خاطر ضعیف بودن زبان انگلیسیم و نداشتن زیاد وقت مقداری زمان بر هستش این سایت برای من نیست برای یک شخص نیستش برای همه ی بچه های اویونیک هست پس خطاب به من این حرفهارو نزنید خودتون هم مرد عمل هستید یا علی
    دوستانی که اطلاعات دارند با من در تماس باشند(پیغام خصوصی) تا بتونیم این تارنمارو به بهترین نحو بالا بکشیم.

اینم شماره همراه بنده هست سوال یا نظر خواصی داشتید یا قصد همکاری داشتید تماس بگیرید
    با تشکر مهدی محمدی

---------------------------------------
    درج شماره تلفن شخصی در مطالب برای به وجود نیامدن برخی مشکلات طبق قوانین انجمن ممنوع می باشد
    به همین علت شماره موبایل مورد نظر از مطلب بالا حذف شد
    شورای هوافضا انجمن Aerocenter
    #3 ارسال شده در تاريخ April 14th, 2010 در ساعت 12:38:38

6. avionics.ir ?????? ??
    avionics.ir
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    tehran
    4

hot پاسخ : سایت avionics.ir

از عزیزانی که اطلاعاتی در مورد اویونیک دارند تقاضا می کنیم برای گسترش سایت با این ایمیل تماس حاصل فر مایند
    .
    #4 ارسال شده در تاريخ April 29th, 2010 در ساعت 19:25:05

??????? ?????

1. دانلود کتاب The Avionics Handbook -Electrical Engineering Handbook
    ???? irufo ?? ????? اموزش زمینی درسهای خلبانی
    ????: 0
    ????? ?????: September 1st, 2009, 21:20:47

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0