برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Real Flight ?????? ??
  Real Flight
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  December 2009
  گلستان
  767
  تعداد تشکر : 6,053
  Thanked 3,552 Times in 712 Posts

  Post نهادهای هوانوردی تفاهم‌نامه جدید امضا کردند!

  <TABLE id=tblNews border=0 cellSpacing=4 cellPadding=6 width="100%"><TBODY><TR id=trNewsLead><TD colSpan=2>انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی ( یاتا) از امضای تفاهم‌نامه نهادهای هوانوردی برای ارتقای ایمنی پروازها خبر داد.</TD></TR><TR id=trNewsBody><TD colSpan=2>به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس این گزارش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی با همکاری سایر نهادهای بین المللی هوانوردی مانند ایکائو، اداره حمل و نقل فدرال آمریکا، و کمیسیون حمل و نقل اتحادیه ی اروپا در تفاهم نامه ای موافقت کردند برای افزایش ایمنی پروازها اطلاعات لازم را در اختیار یکدیگر قرار دهند.
  مدیرکل یاتا در این خصوص گفت: تبادل اطلاعات و همکاری نهادهای هوانوردی برای ارتقای ایمنی پروازها، برای نخستین بار است که در تاریخ صنعت هوانوردی روی می دهد و از این جهت نقطه عطف مهمی محسوب می شود.
  "جیوانی بسیگنانی" افزود: از طریق تبادل اطلاعات، می توانیم با آگاهی بیشتری تلاش خود را بر کاهش خطرات و ارتقای ایمنی پروازها متمرکز کنیم.
  وی یادآور شد: به دلیل استفاده دولت ها از استانداردهای جهانی، ایمنی پروازها به طور چشمگیری افزایش یافته است.
  مدیرکل یاتا ادامه داد: در سال 1945 که صرفا 9 میلیون نفر با هواپیما سفر کردند، 247 نفر در سوانح هوایی جان خود را از دست دادند این در حالی است که در سال گذشته دو میلیارد و 300 نفر با هواپیما جابه جا شدند و فقط 685 کشته دادیم.
  بسیگنانی گفت: کشته شدن حتی هر فرد فاجعه ای دردناک است و ما باید تلاش کنیم روز به روز ایمنی پروازها افزایش یابد. وی امضای این تفاهم نامه را در افزایش ایمنی پروازها موثر دانست و ابراز امیدواری کرد صنعت هوانوردی روزهای ایمن تری در پیش رو داشته باشد.  </TD></TR></TBODY></TABLE>
  #1 ارسال شده در تاريخ April 20th, 2010 در ساعت 22:15:42

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Real Flight For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (April 20th, 2010), SKY MAN (April 21st, 2010), pbh_206 (April 21st, 2010), داوديان (April 20th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0