برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  new_3 همكاري ايران و سوريه‌ در زمينه عمليات فرودگاهي و هوانوردي

  خبرگزاري فارس: پس از بازديد معاون وزير حمل و نقل سوريه از مركز كنترل فضاي كشور و فرودگاه امام خميني (ره)‌، ايران براي همكاري و انتقال تجربه به طرف سوري در زمينه عمليات فرودگاهي و عمليات هوانوردي اعلام آمادگي كرد.‌‌  به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» به نقل از روابط عمومي شركت فرودگاه‌هاي كشور، مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور در اين‌باره اظهار داشت: ايران آماده است در زمينه انتخاب بهينه سيستم‌هاي كمك ناوبري، پياده‌سازي الزامات ايكائو و پي‌گيري تعهدات بين المللي با طرف سوري همكاري كند.
  محسن اسماعيلي افزود: مطالعه، سايت يابي، طراحي و نصب و تعمير و نگهداري سيستم‌هاي كمك ناوبري و ارائه طرح‌ها و دستورالعمل‌هاي تقرب پرواز بر اساس سيستم‌هاي زميني و ماهواره‌اي از جمله توانمندي‌هاي شركت فرودگاه‌ها است كه مي‌تواند در اختيار سوريه قرار گيرد.
  ‌مدير عامل شركت فرودگاه‌هاي كشور گفت: اجراي طرح ملي WGS84‌، برگزاري دوره‌هاي تخصصي هوانوردي و دوره‌هاي تعمير و نگهداري و نگهداري از سيستم‌هاي امنيتي فرودگاه‌ها از ديگر محورهايي است كه مي‌تواند موضوع همكاري شركت فرودگاه‌هاي كشور و سوريه قرار گيرد.
  ‌رئيس هيئت مديره شركت فرودگاه‌هاي كشور در زمينه همكاري اين شركت با طرف سوري در بخش عمليات فرودگاهي، تصريح كرد: شركت فرودگاه‌هاي كشور مي‌تواند در زمينه انتخاب بهينه تجهيزات و تسهيلات ترمينالي و مطالعه و احداث فرودگاه، ترمينال و موارد مربوط ، تجربه‌هاي خود را به كشور سوريه منتقل كند.
  ‌به گفته اسماعيلي طراحي، نصب و راه‌اندازي و تعمير و نگهداري انواع سيستم‌هاي روشنايي باند و تدوين نظام‌نامه فرودگاهي SMS و همكاري براي اخذ گواهينامه و استانداردهاي جهاني براي فرودگاه‌هاي سوريه، از مواردي است كه شركت فرودگاه‌هاي ايران آماده همكاري در اين زمينه‌ها با سوريه است.
  بنابراين گزارش، هيئت سوري به رياست معاون وزير حمل و نقل اين كشور در اين هفته از ايران ديدن كردند و ضمن بازديد از چند مركز هوانوردي و فرودگاه با مديرعامل شركت فرودگاه‌ها مذاكراتي را انجام دادند.
  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ April 21st, 2010 در ساعت 12:26:17

 2. The Following 2 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (April 21st, 2010), SKY MAN (April 22nd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0