برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. mona ?????? ??
  mona

  هوانورد ارشد- مدير سابق
  September 2009
  Iran
  985
  تعداد تشکر : 13,048
  Thanked 4,746 Times in 981 Posts

  ??? ??? امکان سنجي باروري ابرها در استان تهران

  مدير مرکز ملي تحقيقات و مطالعات باروري ابرها گفت: نتايج بررسي هاي انجام شده در زمينه امکان سنجي باروري ابرها در استان تهران تا پايان سال آبي جاري‌ اعلام مي‌شود.
  به گزارش سرويس پژوهشي ايسنا،‌ محمدمهدي جواديان‌زاده در خصوص پيوستن استان تهران به ليست استان‌هايي که عمليات باروري ابرها در آن‌ها اجرا مي‌شود، گفت:‌ در حال حاضر کارشناسان اين مرکز در حال انجام آزمايشات امکان‌سنجي بارورسازي ابرها در استان‌هايي مانند تهران،‌ قم، خراسان رضوي و زنجان هستند.  وي افزود:‌ در صورت مساعد بودن نتايج آزمايشات امکان‌سنجي،‌ اين استان‌ها تا پايان شهريور ماه سال 89، به فهرست استان‌هايي که عمليات باروري ابرها در آن‌ها انجام مي شود اضافه شده و قرارداد اجرايي شدن اين طرح با آنها منعقد خواهد شد.  جواديان زاده با مورد توجه قرار دادن استان‌هايي که در سال آبي جاري عمليات باروري ابرها در آن‌ها انجام شد، بيان کرد: اين عمليات طي سال آبي 89 – 88 با هزينه‌اي بالغ بر 25 ميليارد ريال در استان‌هاي اردبيل، اصفهان،‌ فارس،‌ يزد و کرمان انجام شد.  وي در خصوص ميزان اعتبار مورد نياز براي اجراي طرح باروري ابرها در سال آبي آينده گفت: براي اجراي اين طرح در سال آبي 90 - 89 به 50 ميليارد ريال اعتبار نياز است که با توجه به اعتبار محدود طرح باروري ابرها‌ اميدواريم با رايزني‌هاي انجام شده با وزارت کشور و ساير دستگاه‌هاي ذيربط، بتوانيم بودجه مورد نياز براي انجام اين پروژه را در سال آبي آينده تامين کنيم.  بنابر اعلام موسسه تحقيقات آب، مدير مرکز ملي مطالعات و تحقيقات باروري ابرها با اشاره به برنامه‌هاي مرکز ملي باروري ابرها در زمينه تحقق اهداف تعيين شده براي سال آبي آينده، افزود:‌ از جمله اين برنامه‌ها مي‌توان به توسعه ناوگان هوايي، توسعه شبکه راداري و توسعه پروژه‌هاي تحقيقاتي در زمينه روش‌هاي ارزيابي و امکان‌سنجي باروري ابرها اشاره کرد که براي اجراي اين اقدامات نياز است تا بودجه پيش‌بيني شده محقق شود.
  #1 ارسال شده در تاريخ April 26th, 2010 در ساعت 08:33:32

 2. The Following 3 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (April 26th, 2010), orasess (April 26th, 2010), Real Flight (April 26th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0