برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. irufo ?????? ??
  irufo
  هوانورد عادي
  March 2008
  1,061
  تعداد تشکر : 1,487
  Thanked 4,510 Times in 929 Posts

  ??? ??? آشنائی با گوشه گيري یا همان Big air  آشنائی با گوشه گيري یا همان Big air  بيگ اير يكي از روشهاي ايمن و رايج در كاهش تدريجي ارتفاع توام با پيشروي به جلو مي باشد . اغلب بالهاي جديد دو رايزر دارند كه داراي انگشتي خاصي هستند و براي اينكارتعبيه شده اند . شما مي توانيد هر دوي آنها را گرفته بطور همزمان به بيرون و سپس به پايين بكشيد . هر دو لبه انتهايي بال (Stabilizer) ابتدا خم شده و سپس به عقب بر مي گردند . در طي بيگ اير شما مي توانيد با انداختن وزن خود به چپ يا راست دور بزنيد با رها كردن هر دو بند بال شما به حالت اوليه خود باز خواهدگشت منتها توصیه میشود به این نکات توجه کنید -1 - همیشه رو به باد این کار را انجام دهید -2-رو به باد از بیگ ایر در آورید-3-از همان جایی که بیگ ایر میکنید از همان جا آزاد کنید تا سریعتر باز شود-4-اگر میخواهید ارتفاع کم کنید سی جی را کاملا رو به جلو بندازید.
  توجه :
  - هرگز در هواي باراني و يا اگربه هردليل ديگري بال شما خيس شد، بيگ اير نكنيد
  - بياد داشته باشيد هنگام بيگ اير بركهاي شما آزاد هستند و تقريبا كارايي ندارند بنابراين ممكن است بركهاي تند بال شما را به استال ببرد.
  _ زیر ارتفاع 50 متری ( قبل از فاینال) آن را آزاد کنید.

  منبع: +


  #1 ارسال شده در تاريخ May 27th, 2010 در ساعت 12:44:09

 2. The Following 8 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (May 27th, 2010), IRI.AMIR (May 27th, 2010), jahromparvaz (February 2nd, 2012), m.atashin (June 7th, 2011), Mahan (May 27th, 2010), SKY MAN (May 28th, 2010), Mohammadme (May 27th, 2010), NightVision (May 27th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0