برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. mona ?????? ??
    mona

هوانورد ارشد- مدير سابق
    September 2009
    Iran
    985
    تعداد تشکر : 13,048

??? ??? کلاه شبیه ساز جنگ

نیروهای نظامی هزینه زیادی برای تمرین سربازان در شرایط طبیعی می کنند. اما شاید بهترین تمرین برای آشنایی و آماده سازی یک سرباز، استفاده از شبیه ساز محیط جنگی باشد.

ارتش آمریکا برای بازسازی صحنه های نبرد از صفحه نمایشی ثابت که بر روی کلاه سربازان نصب می شود، استفاده کرده است. بر روی این صفحه، تصاویر شبیه سازی شده ای از میدان جنگ ایجاد می شود. این تصاویر با توجه به حرکات و اعمال انجام شده توسط سرباز تصاویر را برای وی ایجاد می کند تا احساس واقعی بودن محیط را برای سرباز به وجود بیاورد. این سیستم مجهز به یک نمایشگر High‪-‬Definition از نوع OLED و هدست 3D می باشد.

این سیستم با ابزار شبیه سازی ای که با نام COMBATREDI شناخته می شود، برای تمرین گارد ملی ایالت فلوریدا ساخته شده است. از دسامبر گذشته که شرکت Cubic این سیستم را ارائه کرده، این نخستین فروش آنها به ارتش آمریکا است. و برای ۲۷ سیستم COMBATREDI مبلغی برابر با ۴٫۸ میلیون دلار هزینه کرده است. حالا با این ابزار گران قیمت، سربازها می توانند در یک محیط ۳۶۰ درجه و شبیه سازی شده به تمرین های نظامی بپردازند. البته من یه این فکر می کنم که توسعه چنین سیستمی برای بازی های کامپیوتری هم بسیار جالب خواهد بود.
    #1 ارسال شده در تاريخ June 7th, 2010 در ساعت 15:33:23

2. The Following 7 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

black-pilot (June 8th, 2010), IRI.AMIR (June 7th, 2010), irufo (June 7th, 2010), Mohammadme (June 7th, 2010), NightVision (June 7th, 2010), orasess (June 7th, 2010), samanj (June 7th, 2010)

3. IRI.AMIR ?????? ??
    IRI.AMIR

مدیر تالار مهندسی هوافضا و ..
    May 2010
    آبادان
    734
    تعداد تشکر : 1,966

??? ??? پاسخ : کلاه شبیه ساز جنگ

من یکی که شک دارم از توی این سیستم کسی سرباز بیرون بیاد. احتمالا این رو برای بازی و از این جور حرفها بشه استفاده کرد. ولی عجب بازیه گرونی!!!!!!
    اگر کوه ها از جای کنده شوند تو ثابت و استوار باش
    دندان ها را بر هم بفشار، کاسه سرت را به
    خدا عاریت بده
    پای بر زمین میخکوب کن، به صفوف پایانی لشکر دشمن بنگر
    از فراوانی دشمن چشم بپوش، و بدان که پیروزی از سوی
    خدای سبحان است
    #2 ارسال شده در تاريخ June 7th, 2010 در ساعت 21:13:30

4. The Following User Says Thank You to IRI.AMIR For This Useful Post:

M.R.H (July 30th, 2013)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0