برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 3 123 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 27
dqw
  1. pbh_206 ?????? ??
    pbh_206
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    April 2010
    Air
    17
    تعداد تشکر : 108

new_1 آموزشگاه خلبانی SPdynamic کشور کانادا

سلام می کنم به همه عاشقان خلبانی
    حدود 1 ماهی میشه که اینترنت من به شدت قطع و وصلی داره و همین طور امتحانات دانشگاه باعث شده نتونم به این انجمن که خیلی از اطلاعاتم در مورد خلبانی رو از اینجا و بروبچه های خونگرمش کسب کنم سر بزنم.
    یه مدت پیش داشتم "ماهنامه نو آور" رو می خوندم ( شماره 70 سال ششم تیر 1389 ) آخرین برگ که رسیدم دیدم تبلیغ یه آموزشگاه تو کشور کانادا هست با این عنوان :
    "دوره های خلبانی حرفه ای و تفریحی در کانادا" ( Professionam Pilot Training In Canada )
    که تنها مشخصاتی که توی این تبلیغ بود ، این بود :

" پذیرش و ثبت نام در ایران :
    SPdynamic (Activities & Services Corp)
    www.spdynamic.com
    Tel:+98(21)88525884-5 "

من همون روز با این شماره تماس گرفتم ولی کسی جواب نمی داد و من هم چون توی ایام امتحاناتم بود فرصت پیگیری بیشتر رو نداشتم و به سایت هم سر زدم ولی طراحی سایت بسیار ابتدایی و با اطلاعات کم بود. با این حال من در قسمت فرم درخواست یک فرم پر کردم که بعد ار چند روز یک میل برای من اومد که حاوی قیمت دوره ها و مشخصات دیگه این آموزشگاه هست که براتون آپلود کردم در این لینک :
    http://rapidshare.com/files/40516599...hart_Farsi.pdf

قصد من از زدن این تاپیک؛ هم اطلاع دادن به بقیه بچه ها هست و هم اینکه اگه کسی اطلاعات بیشتری راجع به این آموزشگاه داره و از صحت و اعتبار این آموزشگاه و همینطور نمایندگی که در ایران داره ، در این تاپیک قرار بده

البته با این لیست قیمتی که من دیدم فکر می کنم کمتر کسی حاضر باشه این هزینه های سرسام آور رو متقبل بشه !
    Some Day I Will Fly ...

Jimboo:

یادش بخیر
    جیمبو ...
    اولین هواپیمایی که منو عاشق خودش کرد...

یه جایی در مورد سرنوشت جیمبو به طنز نوشته بود:

جیمبو رو از رده خارج کردن . شاید هم اجاره دادندش به ایران ایر !
    #1 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2010 در ساعت 01:03:01

2. The Following 5 Users Say Thank You to pbh_206 For This Useful Post:

Eshghe Parvaz (July 6th, 2010), irufo (July 6th, 2010), Mohammadme (July 7th, 2010), SKY MAN (July 6th, 2010), W mahan 5 (June 20th, 2011)

3. canadianpilot ?????? ??
    canadianpilot
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2009
    canada
    31
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ : آموزشگاه خلبانی SPdynamic کشور کانادا

دوست عزیز . راستش من خودم در کانادا زندگی می کنم و به شما این اطمینان رو می دم که این آموزشگاه های خارج از کشور چه در کانادا و ایالات متحده همگی از یک استاندارد برخوردار هستند و الکی پول خودتو خرج اومدن به اینور آب نکن . فقط هزینه های این دوره 40 تا 50 هزار دلار در میاد و اون هم اضافه کن به خوراک و پوشاک و مسکن و مدت اقامت در کانادا . ولی باز هم این آموزشگاه بهترین نیست در کانادا .

دانشکده خلبانی سنکا بهترین دانشکده خلبانی کانادا هست و در طی دوره ی چهار ساله خلبانان رو حتی بر روی هواپیما های جت هم آموزش می دن و جالب اینجاست که برخی از دانشجویان موفق به صورت مستقیم توسط ایرلاین ها و هواپیمایی های کانادا استخدام می شن چراکه اعتبار این برنامه و دانشکده در پیش ایرلاین های کانادایی و حتی اروپایی بسیار زیاد هست ولی مسئله اینه که در طی این دوره چهار ساله ممکنه از 80 دانشجو فقط 30 دانشجو تهش بممونند چراکه دوره چهار سال است و بسیار سخت و طاقت فرسا .

اگر شما بخاطر داشته باشی اکثر برنامه ها و دوره های خلبانی در دنیا بیش از 2 سال نیستند ولی این پروگرم تقریبا بیش از 4 سال است . در عوض به محض فارغ التحصیل شدن نمی خواد بری غاز بچرونی و احتمال اینکه بخوای توسط ایرلاین های معتبر استخدام بشی بسیار بالاست . این رو هم اضافه کنم که دانشکده خلبانی سنکا مدرک ای تی پی ال رو بهت می ده ولی فروزن و همچنین این رو در ذهن داشته باش که اکثر آموزشگاه بیش از 250 ساعت تجربه پروازی بهت نمی دن ولی دانشکده خلبانی سنکا حدودا 350 ساعت تجربه پروازی بهت می ده و همچنین تجربه و درس های تخصصی در مورد هواپیما های جت و شما تجربه پرواز با هواپیما جت رو هم کسب می کنی .

به هر حال اگر قصد اومدن به کانادا رو داری این دانشکده رو توصیه می کنم چراکه معتبرترین دانشکده خلبانی کانادا و می شه گفت یکی از بهترین های آمریکای شمالی است ولی اموزشگاه های دیگه رو اصلا اصلا اصلا بهت پیشنهاد نمی کنم چراکه فقط وقت تلف کردنه .

موفق باشی
    #2 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2010 در ساعت 01:28:47

4. The Following 13 Users Say Thank You to canadianpilot For This Useful Post:

امیر بهرامی (July 6th, 2010), Eshghe Parvaz (July 6th, 2010), farhad767 (April 27th, 2011), Hesam7e7 (July 7th, 2010), irufo (July 6th, 2010), Mohammadme (July 7th, 2010), mohammadnt (July 4th, 2011), pbh_206 (July 6th, 2010), pooya_h380 (July 4th, 2011), Real Flight (July 6th, 2010), Shima Goorangi (January 26th, 2012), SKY MAN (July 6th, 2010), W mahan 5 (June 20th, 2011)

5. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

در همين راستا من دو سال پيش با كالج پرواز سنكا مكاتبه و ايميل فرستادم كه نتيجه اون ايميل رو براي شما اينجا كپي ميكنم ، شايد از اون اطلاعات بدردبخوري دستگيرتون بشه :
    Dear Iman

Thank you for your interest in Seneca.

You can find out the admission requirements, program choices, student services and tuition fees on our website. Please submit an application online at www.studyatseneca.ca as soon as possible.

Secondly, you must mail or courier a signed copy of your application with all official/certified transcripts + TOEFL/ IELTS scores to Seneca International Admissions Office, 1750 Finch Avenue East, North York, Ontario, Canada, M2J 2X5 for consideration.

Please note that we do not offer any loans or entrance scholarships to international students.

Processing time is approximately 3 weeks. Applications are on a first come first served basis. Make sure you include your confirmation number for all correspondence. Hope this information is helpful to you.

Yours truly,
    Judy Chung
    Admissions Advisor

و ايميل بعدي من كه سوالاتم رو مطرح كردم(البته اون موقع خدمت ميرفتم) :
    I have some questions:
    1- which courses in pilotage do you teach in you university/school/academy?
    2- how much costs these courses(please write specifically for each courses)
    3- is there any guaruantte to find a good job after your teachings?
    4- what degrees are needed for being pilot in air lines?
    5- do you teach under a specific standard? (such as JAA, FAA, ICAO and etc)
    6- can Iranians be teached in your school?
    7- what kind of facilities do you have for your students?
    8- do you have any sort of scholarships, loans or etc for Iranian studetnts?
    9- can I have a job as a student in your country?
    10- what kind of scholarships you can suggest me?
    11- what kind of langues's degree is needed for being teached in your school?
    12- how can I apply for your school? how can I get the forms?
    13- regard to my condition, I have 13 mounts ahead to finish my course in military,
    how can I use these months to do a useful thing for my future studying?
    should I study a specific language?
    what do you suggest?

و پاسخ كالج seneca به ايميل و پرسش هاي من :

Thank you for your interest in Seneca College Aviation (FPR) program. Here are the answers to your questions:
    1. We offer the Aviation (FPR) Flight, 4 year degree program
    2. It cost 15,000.00 a semester for the program. The program has 8 semesters
    3. No there is no guarantee that you will get a job after this program
    4. Please visit our website at www.studyatseneca.ca for details on the program, career and credential needed
    5. Yes by the AABI, UAA, ATAC, ATP
    6. Yes we consider all qualified students for the FPR program
    7. Please visit our website at www.studyatseneca.ca for our facilities and services
    8. We do not provide scholarships for international students
    9. After completing the program you can apply for a work permit
    10. You can apply within your country through your government for scholarships and loans
    11. You will need to show English proficiency by have TOEFL or IELTS scores
    12. Please follow the application procedures at www.studyatseneca.ca
    13. No you military course will have no bearing on your acceptance into the program

#3 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 01:32:37

6. The Following 10 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

امیر بهرامی (July 7th, 2010), farhad767 (April 27th, 2011), Hesam7e7 (July 7th, 2010), Mohammadme (July 7th, 2010), mohammadnt (July 4th, 2011), pbh_206 (July 7th, 2010), Pilot96 (January 28th, 2012), pooya_h380 (July 4th, 2011), SKY MAN (July 7th, 2010), W mahan 5 (June 20th, 2011)

7. canadianpilot ?????? ??
    canadianpilot
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2009
    canada
    31

تو همین سؤالات رو از خودم می پرسیدی برادر . همش رو بهت جواب می دم . من شخصا بار ها به جلسات دانشکده خلبانی سنکا رفتم و از نزدیک با کوردینیتور برنامه و مسئولش صحبت کردم و بصورت نزدیک از تمام سیمیولیتر ها و خلبانان دانشجو این دانشکده دیدن و صحبت کردم . فرقش با بقیه برنامه های خلبانی کیفیت ، حرفه ای بودن ، و معتبر بودن مدرک هست وگرنه فرق دیگری نمی کنه . مسئله اینه که برای ایرلاین هایی چون ایر کانادا ، کی ال ام ، امارات ، وست جت و ... خیلی مهمه که شما از کجا فارغ التحصیل شد ی.
    #4 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 03:44:56

8. The Following 5 Users Say Thank You to canadianpilot For This Useful Post:

ali.1990 (July 8th, 2010), امیر بهرامی (July 7th, 2010), irufo (July 7th, 2010), Real Flight (August 10th, 2011), SKY MAN (July 7th, 2010)

9. irufo ?????? ??
    irufo
    هوانورد عادي
    March 2008
    1,061
    تعداد تشکر : 1,487

مهم بودن اينكه از كجا فارق التحصيل شدي يه بحث هست ، سابقه پروازي و اينكه چند ساعت پروازي بري روي جت داشته باشي _حداقل 1500 ساعت) مهمتر از ايتم اولي هست.
    #5 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 12:14:22

10. The Following 7 Users Say Thank You to irufo For This Useful Post:

ali.1990 (July 8th, 2010), امیر بهرامی (July 7th, 2010), Hesam7e7 (July 7th, 2010), Mohammadme (July 7th, 2010), pbh_206 (July 8th, 2010), pooya_h380 (September 12th, 2011), SKY MAN (July 7th, 2010)

11. mohammad khalil ?????? ??
    mohammad khalil
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    tehran
    6
    تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

??? ??? پاسخ: پاسخ : آموزشگاه خلبانی SPdynamic کشور کانادا

salam doste aziz

migam shoma etelaati dar zamineye hazineye amozesh ha darid dar in amozeshgah ?
    #6 ارسال شده در تاريخ June 19th, 2011 در ساعت 23:31:02

12. The Following User Says Thank You to mohammad khalil For This Useful Post:

milad14 (June 20th, 2011)

13. pooya_h380 ?????? ??
    pooya_h380
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    اصفهان
    16
    تعداد تشکر : 21

سلام
    توی این کالج(سنکا) چه مدارکی رو آموزش میدهند؟
    #7 ارسال شده در تاريخ July 4th, 2011 در ساعت 16:06:36

14. danyyal ?????? ??
    danyyal
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2010
    shiraz
    5

to seneca ham cpl va ppl va ir midan ya na
    #8 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2011 در ساعت 22:15:39

15. danyyal ?????? ??
    danyyal
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2010
    shiraz
    5

be nazar shomaa seneca behtarin entekhabe agar bekhaym khalaban beshim
    #9 ارسال شده در تاريخ July 29th, 2011 در ساعت 22:18:19

16. pooya_h380 ?????? ??
    pooya_h380
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    اصفهان
    16
    تعداد تشکر : 21

#10 ارسال شده در تاريخ September 11th, 2011 در ساعت 10:51:41

???? 1 ?? 3 123 ??????????

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0