برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? بوئینگ هزار فروند هواپیما به روسیه می فروشد

  معاون و مدیر کل برنامه های شرکت هواپیماسازی "بوئینگ" در مصاحبه با یک شبکه روسی از برنامه های این شرکت برای تحویل یک هزار فروند هواپیما به مسکو خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، "شنا هان" در مصاحبه با شبکه خبری وستی با بیان این مطلب گفت : بوئینگ قصد دارد طی 20 سال آینده نزدیک به هزار هواپیما به روسیه تحویل دهد.

  وی گفت : روابط ما با روسیه اساساً بر تکنولوژی و مبادله تکنولوژی متکی است. در حال حاضر پرسنل کمپانی "بویینگ" در مسکو بیش از 1200 کارشناس فنی را در بر می گیرد. این اشخاص در طراحی جدیدترین فرآورده های ما بطور اخص در مورد "بویینگ 787" نقش کلیدی ایفا می کنند.

  وی خاطرنشان کرد : همکاری با روسیه الهام بخش چشم ‌اندازهای درخشان است ولی باید درک شود این مشارکت چطور برقرار می شود. روابط تولیدی و مهندسی-فنی و همچنین روابط تجاری با مهمترین خریداران روس اساس این همکاری را تشکیل می دهد.

  وی همچنین نظر خود را در مورد پروژه سکولکوو بیان کرد. وی معتقد است پروژه ساخت مرکز نوآوریها در روسیه موفق خواهد بود و افزود معتقدم بویینگ در زمینه هوافضا در چارچوب پروژه سکولکوو مشارکت موفقی راه اندازی می کند.

  هان در پایان گفت : ما چند سال است با طرف روس همکاری می کنیم و با موفقیت به مبادله افکار پرداخته و توانستیم روابط مشارکتی خوبی برقرار کنیم. پروژه ها و فرآورده های جدید امکان می دهند این روابط را توسعه و تحکیم نماییم.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ July 7th, 2010 در ساعت 12:25:23

 2. The Following 4 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Mohammadme (July 7th, 2010), nd_blacky (July 7th, 2010), Real Flight (July 7th, 2010), SKY MAN (July 7th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0